Головна > Все новости > Активисты района > Зірки українського футболу В.Мунтян і В.Бессонов першими забили м`яч у ворота оновленого шкільного стадіону

Зірки українського футболу В.Мунтян і В.Бессонов першими забили м`яч у ворота оновленого шкільного стадіону

Оновлений спортивний стадіон за проектом Громадського бюджету на території шкіл №№ 300, 301 було урочисто відкрито 15 листопада.

Відкриття нового стадіону стало незабутньою подією для учнів та педагогів шкіл №№ 300, 301, адже на святкову подію завітали почесні гості – в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков, автор проекту Ауріка Івашко, легенди футбольного клубу «Динамо» Володимир Мунтян та Володимир Бессонов, почесний президент ФК «VITMIX» та ДЮФК «Титан», меценат на завершальному етапі реконструкції стадіону Павло Сировченко, голова Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації Артур Аракелян, голова комітету ОСН «Милославський» Євген Шкулій та активна громадськість нашого району.

Сергій Снопков привітав присутніх зі значною подією у спортивному житті не тільки колективів шкіл, а й всього Деснянського району.

«У Деснянському районі створюються всі умови для занять молоді фізичною культурою та спортом. Відкриваються нові стадіони, спортивні майданчики. Вже повною ходою йдуть заняття та тренування на центральному стадіоні по вулиці Драйзера, 2-б після реконструкції. Сьогодні ми присутні на відкритті реконструйованого стадіону на території ваших шкіл. І це – наша спільна перемога, ще одна перемога спорту. Вдячні всім, хто долучився до створення сучасного стадіону з прекрасним штучним покриттям», – сказав Сергій Снопков.

Під час урочистої події відбулося нагородження медалями та почесними грамотами юних футболістів школи № 300, які стали переможцями районної Спартакіади учнівської молоді 2019-го року.

На закінчення урочистого відкриття реконструйованого стадіону відбувся перший футбольний матч, а право першим забити м`яч у ворота було надано Володимиру Мунтяну та Володимиру Бессонову.

Фото тут.

Джерело