Головна > Все новости > Анонсы > Зі штрафмайданчика у Києві можна забрати автомобіль за кілька хвилин

Зі штрафмайданчика у Києві можна забрати автомобіль за кілька хвилин

У Києві запрацював новий сервіс повернення автомобіля зі штрафмайданчика. Наразі сервіс працює у тестовому режимі.

Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Валентин Осипов, інформує пресслужба КМДА.

– Разом із Нацполіцією та Kyiv Smart City ми розробили та впровадили сервіс, який дозволить економити час водіїв та зменшить черги у пунктах видачі на 25-30%. Щоб скористатися сервісом, потрібно ввести дані автомобіля у додатку Kyiv Smart City. На основі цієї інформації буде створена електронна заява на повернення авто. Водієві достатньо роздрукувати заяву і прямувати одразу на штрафмайданчик до представника поліції, який там же відсканує заяву та видасть автомобіль, – зазначив Валентин Осипов.

На численні прохання водіїв збільшили час роботи штрафмайданчиків у суботу – з 09:00 до 17:00.

Щоб скористатися новим сервісом у додатку Kyiv Smart City, перейдіть до вкладки «Міські сервіси» – «Сервіси водія» – «Евакуація» і введіть номер автомобіля.

Там же можна переглянути деталі евакуації, доказову базу з фотоматеріалами. Після того, як буде надана вся необхідна інформація, створюється електронна заява. Якщо дані внесені до 18:00, вона буде підтверджена того ж дня. Якщо після 18:00 – наступного дня, про що водій отримає сповіщення.

Далі достатньо роздрукувати заяву, підписати її та прямувати одразу на штрафмайданчик. Показати документ працівнику поліції та отримати своє авто за кілька хвилин.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *