Головна > Все новости > Анонсы > Жильців з аварійного будинку відселять: що відомо про початок реновації застарілого житла в столиці

Жильців з аварійного будинку відселять: що відомо про початок реновації застарілого житла в столиці

Мешканцям аварійного будинку на Лісовому масиві дадуть нове житло

Київ розпочав реновацію застарілого житлового фонду Лісового масиву. Мешканців аварійних будинків мікрорайону переселять у нове житло. «Пілотним» у Деснянському районі став будинок по вулиці Мілютенка, 23-А. Таке рішення затвердила Київська міськрада.

За оцінками санітарно-епідеміологічної станції, стан будинку є незадовільним. Тут виявили різні види грибків, які становлять серйозну небезпеку для життя та здоров’я мешканців.

«Цим рішенням ми створюємо істотно новий механізм реновації застарілого житлового фонду, який дасть можливість переселити багато мешканців Деснянського району столиці із проблемних будинків. Місто відселить людей із Мілютенка, 23-А у нове житло зі збільшенням площі на 50%, а також надасть додаткову площу для пільгових категорій», – розповів ініціатор відповідного рішення, депутат Київради Ігор Опадчий.

Якщо реновація застарілого житлового фонду Лісового масиву пройде успішно, таку практику застосовуватимуть в межах усього міста Києва.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *