Головна > Все новости > Анонсы > Житло для постраждалих від афери «Еліта-центр» збудують на Троєщині

Житло для постраждалих від афери «Еліта-центр» збудують на Троєщині

У Києві проведуть конкурс, аби залучити інвестора, який має спорудити житло для постраждалих від будівельної афери компанії «Еліта-центр». Місто вже виділило для цього будівництва ділянку у Деснянському районі – на вул. Милославській на Троєщині.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1144 від 25 червня 2019 року.

– Перелік об’єктів, які потребують залучення інвестицій: будівництво житлового будинку з об’єктами громадського призначення (у тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-центр») на вул. Милославській у Деснянському районі міста Києва, – йдеться у тексті Розпорядження.

Згідно з документом, комунальне підприємство «Київське інвестиційне агентство» має оформити право користування земельною ділянкою на вул. Милославській та розробити і погодити орієнтовні техніко-економічні показники проекту.

Своєю чергою, Постійно діюча конкурсна комісія по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації щодо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва має провести відповідний інвестиційний конкурс.

Довідка. Афера «Еліта-Центр» – будівельна афера в Києві, у результаті якої постраждали понад 1,7 тис. осіб. Громадяни укладали договори з інвестиційно-будівельною компанією «Еліта-Центр» про пайову участь у будівництві будинків у різних районах Києва. Насправді будівництво не велося, шахраї укладали договори подвійного чи потрійного продажу тих самих квартир у неіснуючих об’єктах. За даними правоохоронців, загальна сума отриманих шахраями коштів сягнула 400 млн грн.

Милославська – вулиця у Деснянському районі на житловому масиві Вигурівщина-Троєщина. Пролягає від вулиці Миколи Закревського до вулиці Радосинської (с. Троєщина). Створена наприкінці 80-х років XX століття під назвою Нова. Сучасна назва – від поселення Милославичі, що існувало до XVI століття на території Вигурівщин – використовується з 1989 року.

На фото – вул. Милославська на Троєщині;
недобудований об’єкт «Еліта-Центр» на вул. Отто Шмідта, 34-42 у Шевченківському районі

Джерело