Головна > Все новости > Анонсы > Запрошуємо відсвяткувати Масляну у Князівстві «Київська Русь»

Запрошуємо відсвяткувати Масляну у Князівстві «Київська Русь»

Шановні деснянці та гості столиці!

Запрошуємо вас 9-10 березня 2019 року до Древнього Києва у Князівстві «Київська Русь» (Київська області, Обухівський район, село Копачів) на масштабне святкування Масляної за стародавніми традиціями та обрядами!

Масляна в Древньому Києві – це цілий калейдоскоп розваг і неймовірних емоцій в справжньому, живому середньовічному місті.

Тут на вас чекають – стародавні традиції та обряди, яскрава розважальна програма з кінно-трюковими виступами. А ще – урочиста зустріч князя, гарячі млинці з різними начинками, давньослов’янські забави, подарунки на масляних стовпах, відкриті майстер-класи, катання на породистих конях, древній ритуал «Колодій» та унікальний «Масляний вертеп» давньослов’янською мовою.

Завершить святкування традиційне спалювання найбільшого в Україні опудала Масляної вогняними стрілами, стрільба з требушету палаючими ядрами та яскрава нічна вогняна програма.

Поринути в атмосферу доби Київської Русі допоможуть виступи театру Древнього Києва, музеї, майстер-класи з народних ремесел, веселі розваги. Завершить свято яскрава вечірня програма.

Древній Київ знаходиться в с. Копачів, Обухівський район, Київська область. Час роботи: з 10:00 до 19:00, театралізована вистава – з 13:30 до 19:00.

Будемо раді бачити вас у Древньому Києві у Князівстві «Київська Русь»!


http://desn.gov.ua