Головна > Все новости > Анонсы > Запрошуємо отримати або покращити власні «м’які навички» під час безкоштовного навчання

Запрошуємо отримати або покращити власні «м’які навички» під час безкоштовного навчання

Увага, деснянці!

Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного – це соціальний проект, мета якого забезпечити реалізацію в Києві концепції «Навчання протягом життя» (Life Long Learning) для всіх мешканців столиці України, надавши можливість всім охочим абсолютно безкоштовно отримати або покращити «м’які навички» (soft Skills), які є вкрай затребувані на ринку праці.

Тобто вони створюють реальну можливість українцям реалізуватися в своїй країні!

Відвідувачі Хабу у короткий строк отримають практичні навички, які необхідні для успішної кар’єри в компанії або у відкритті власного бізнесу та саморозвитку: комунікації, вміння працювати в команді, стресостійкості, тайм-менеджмент, управління проектами. Навчання відбувається за інноваційною моделлю «змішаного навчання» (blended learning), що являє собою поєднання онлайн навчання на старті та тренінгів в Хабі із викладачем.

Безкоштовна можливість навчання у Проекті протягом 26 серпня-26 вересня 2019 року. Відео-ролики про Освітній Хаб міста Києва – http://youtu.be/a76S7znfxYU та https://youtu.be/wfBQilJD-CQ/.

Контактна особа: директор Освітнього Хабу міста Києва Марія Богуслав – 050-387-80-26, urban.boguslav@gmail.com.

Джерело