Головна > Все новости > Активисты района > Запрошуємо деснянців долучитися до осінніх толок у парках і скверах

Запрошуємо деснянців долучитися до осінніх толок у парках і скверах

У Деснянському районі пройдуть сезонні толоки в парках та скверах, на прибудинкових територіях тощо.

Фахівці КП УЗН запрошують деснянців:

5 жовтня 2019-го року – на прибирання випадкового сміття у Лугопарку. Контактна особа – Хоменко О.А. (тел..: 096-807-50-73).

19 жовтня 2019-го року – у парк імені Сержа Лифаря, 12-26 на висаджування дерев та кущів, ремонт газонів. Контактна особа – Кот Т.В. (тел.:098-968-52-00).

2 листопада 2019-го року – у парк «Муромець» на висаджування дереб, вигрібання опалого листя, прибирання території парку від випадкового сміття. Контактна особа – Куріший Й.Г. (Тел.: 067-736-31-01).

Довідково.

Толоки в місті – це осінній екологічний тренд. Кожен киянин зможе долучитися і зробити свій внесок у прибирання столиці. Районні комунальні управління з утримання зелених насаджень нададуть відповідний інвентар.

Загалом цієї осені КО «Київзеленбуд» планує провести близько 100 масових прибирань парків і скверів. Також нагадаємо, що більше 3000 саджанців висадять у Києві вже цієї осені. Робінія, клен, граб, тополя, платан, ялина, ясен та інші дерева зовсім скоро прикрасять столицю.

Із гфіком проведення толок і контактами організаторів можна ознайомитися за посиланням: https://kyivcity.gov.ua/news/kiyan_zaproshuyut_doluchitisya_do_osinnikh_tolok_u_parkakh_i_skverakh_mista