Головна > Все новости > Анонсы > Запрошення на виставку заслуженого художника України Анатолія Буртового «Наш родовід»

Запрошення на виставку заслуженого художника України Анатолія Буртового «Наш родовід»

3-го серпня відкрито персональну виставку “Наш Родовід” заслуженого художника України Анатолія Буртового у Муніципальній галереї Деснянського району.

Назва експозиції чітко передає основну ідею, закладену митцем – нерозривний зв’язок між напівпримарною минувшиною та сьогоденням, між нами та нашими предками, які сотні століть жили на землі України.

Анатолій Буртовий майстерно поєднує рельєфні трипільські візерунки з живописом в давній техніці левкасу. Навіть обрамлення робіт є невід’ємною частиною творчого задуму митця.

Справжнє мистецтво відрізняється від комерційного авангарду тим, що викликає необхідність спілкуватись з ним знову і знову, повертатись до нього, як до невичерпного джерела, знаходити співзвуччя зі своїми думками і поглядами на світ.

Кожна робота Анатолія Буртового є завершеним мистецьким всесвітом.

Ласкаво просимо до Галереї мистецтв за адресою вул. Драйзера,6.

Виставка Анатолія Буртового «Наш родовід» триватиме до 18 серпня.

Галерея працює з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 19:00, субота-неділя з 11:00 до 17:00, понеділок – вихідний.

Вхід вільний.

Детальна інформація за телефоном: 546 90 45.

“Загалом вийшло 50 робіт на цій виставці в мене. Це живописні твори і левкасні роботи. Левкас, якщо хтось не знає — це давня техніка іконопису, тобто виконана на дошці, потім тканина  наклеєна і крейда з клеєм. Це техніка іконопису. Тобто я не ікони пишу, а використовую цю технологію”, — пояснив художник. — На цій виставці Наш Родовід представлені історичні періоди Трипільської доби, Скіфії. Народні звичаї, традиції загалом, якщо можна описати”.

Довідка: Анатолій Буртовий — український живописець і графік. Член Національної спілки художників України. У своїй творчості сполучає традиції іконопису, українського народного мистецтва школи Михайла Бойчука та його наступників. Захоплюється історичною тематикою — епохою Трипільської культури, давньоукраїнськими міфами та легендами.

Основні твори: “Гаряча пора” (1989), “Поклик вічності” (1992), “Трипільці” (1996), “Вітряк на краю села” (1999), “Роксолана” (2000).

Твори Анатолія Буртового є у приватних колекціях багатьох країн світу.