Головна > Все новости > Заплановано відновлення двостороннього руху по всій вул. Бальзака

Заплановано відновлення двостороннього руху по всій вул. Бальзака

Створення інфраструктурних об’єктів, які змінюють життя мешканців району – основне завдання районної влади. За сприяння Київського міського голови Віталія Кличка, вже цього року планується повноцінне відновлення двостороннього руху по всій довжині вулиці Бальзака з організацією з’їздів з вул. Бальзака (парна сторона) на просп. Шухевича та з просп. Шухевича на вул. Бальзака (непарна сторона).

5 лютого голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний провів виїзну нараду з депутатами Київради Ганною Старостенко, Сергієм Майзелем, представниками комунальних підприємств та підрядної організації. Очільник району зазначив, що відновлення двостороннього руху по всій довжині вулиці Бальзака дозволить щодня значно економити власний час деснянцям. У ході зустрічі були визначені строки початку та завершення виконання робіт; перелік робіт, що будуть виконуватися.

Довідково.

Фахівці компанії ТОВ «А+С Україна» мають значний досвід у розробці стратегічної транспортної моделі столиці та допомагали безкоштовно. Представники компанії допомогли напрацювати ряд якісних рекомендацій до предпроектних пропозицій, запобігти ймовірним ризикам під час здійснення запланованих реконструкцій на перетині вул. Бальзака – вул. Каштанова, просп. Шухевича – вул. Каштанова та забезпечити злагоджений транспортний баланс між окремими дорожньо-транспортними вузлами. Була розроблена базова транспортна модель з урахуванням існуючої інтенсивності дорожнього руху та геометричних параметрів проїзних частин. За результатами звіту ТОВ «А+С Україна», в цілому, по мережі дані заходи зменшать перепробіг на 4264,9 км та час переміщення на 2578 годин.