Головна > Все новости > Анонсы > Загальнорайонні святкові заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України

Загальнорайонні святкові заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України

Шановні мешканці та гості Деснянського району!

Запрошуємо Вас взяти участь у загальнорайонних святкових заходах з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України.

23 серпня о 09.45 – розпочнеться урочистий мітинг з нагоди Дня Державного Прапора України (поруч з адміністративною будівлею Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації по просп. Маяковського, 29):

– церемонія урочистого підняття Державного Прапора України;

– урочисте вручення паспортів громадянина України юнакам і дівчатам, які проживають у Деснянському районі та досягли значних успіхів у навчанні, спорті, мистецтві;

– нагородження відзнаками мешканців району, представників інститутів громадянського суспільства, державних службовців з нагоди свята та за сумлінну працю, високі професійні досягнення.

23 серпня о 12.00 – вшанування героїв та урочисте підняття Державного Прапора України на могилах загиблих воїнів у зоні проведення АТО (Лісове кладовище).

23 серпня з 16.00 до 19.00 – відбудеться святково-розважальний захід за участю трудових та аматорських колективів (на головній сцені поруч з адміністративною будівлею Деснянської райдержадміністрації):

– спортивна програма;

– ігрова зона для дітей;

– бібліозона: «майданчик читача», майстер-класи, вікторини, конкурси;

– зона показових виступів народного колективу «Театр історичного костюму «Святогор» та театру сценічного бою «Камелот»;

– фольклорно-етнографічна зона: виступ фольклорного гурту «Джерело» та фольклорного гурту «Доброта»;

– майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва, малювання;

– виступ оркестру Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України у місті Києві.

24 серпня о 09.15 – урочисте покладання квітів до пам’ятного знака «На честь борців за свободу та незалежність України» (на розі вул. Бальзака та просп. Шухевича), пам’ятника «Героям-добровольцям» (сквер вул. Лісківська, 18) та пам’ятника «Воїну-добровольцю» (просп. Маяковського, 2-в) за участю керівництва Деснянської райдержадміністрації, установ та організацій району, представників інститутів громадянського суспільства, що здійснюють свою діяльність на території Деснянського району, мешканців району.

24-25 серпня – спортивний захід ‒ футбольний турнір серед аматорських команд «Кубок Незалежності», присвячений 28-й річниці незалежності України (на Центральному районному стадіоні по вул. Драйзера, 2-б).

Тож гостинно запрошуємо усіх бажаючих долучитись до святкувань та взяти участь у заходах!

Відсвяткуємо День Державного Прапора та 28-у річницю незалежності України разом!

Джерело