Головна > Все новости > За час роботи «кризової кімнати» нею скористалися 16 осіб

За час роботи «кризової кімнати» нею скористалися 16 осіб

Перші кімнати кризового реагування у столиці відкрилися нещодавно, але за цей час ними скористалися 16 осіб, які опинилися у складній ситуації. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Потреба у «кризових кімнатах» у міста з’явилася вже досить давно. Час роботи першої лише підтвердив необхідність таких закладів. Із цих 16 осіб, які перебували в установі, – 11 жінок та 5 дітей, віком від 9 місяців до 83 років. 8 жінок потерпали від насильства з боку своїх чоловіків, 2 – з боку синів, 1 – з боку батька. Усі постраждалі особи були доставлені у нічний час та вихідні дні співробітниками поліції. Над усіма постраждалими вчинялося домашнє насильство фізичного характеру. Вони піддавалися регулярному побиттю, погрозам, одна з жінок піддавалася насильству сексуального характеру», – зазначила Марина Хонда.

Також вона додала, що за послугами зверталися і чоловіки. Зокрема, 8 осіб телефонували до міської «Служби довіри», скаржилися, що страждають від домашнього насильства, уточнювали алгоритм поселення, але так і не вирішили поселитися.

Зателефонувати на «Телефон довіри» можна за номерами: 044 272-15-00 – з мобільного та 15-00 зі стаціонарного. Психологічну підтримку можуть отримати усі, хто її потребує.

Джерело