Головна > Все новости > Активисты района > З початку року у Деснянському районі проведено 136 спортивних заходів

З початку року у Деснянському районі проведено 136 спортивних заходів

У Деснянському районі з початку року проведено 136 спортивних заходів. Серед найбільш масштабних – відкритий чемпіонат Деснянського району з художньої гімнастики «Золота мрія – 2019», турнір з класичного волейболу «Кубок Терещука», змагання з плавання «Золота рибка», відкриті показові виступи юних спортсменів «Веселий дельфін», Спартакіади учнівської молоді Деснянського району, фізкультурно-оздоровчі заходи до Дня Києва, Дня Європи та Дня молоді.

Про це під час апаратної наради у в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергія Снопкова повідомив начальник Управління у справах молоді та спорту Деснянської РДА Армен Оганесян.

До складу Центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» входить 20 спортивних клубів та багатофункціональний спортивних комплекс, які відвідувало більше 3 тисяч деснянців. Серед новостворених спортивних клубів – баскетбольний клуб «Троєщина», клуб з легкої атлетики «Марафон», клуб зі спортивного туризму «Сталкер», спортивної рибної ловлі «Аматор», кінологічний клуб, клуб з греко-римської боротьби «Переможець», футбольний клуб «Лісовий».

У Центрі навчання плаванню Деснянського району навчаються плаванню та тренуються діти віком від 3 до 14 років. З початку року Центр відвідали 1950 чоловік.

На виконання Закону України «Про охорону дитинства», Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про позашкільну освіту», міських цільових програм, Управлінням було здійснено організаційні заходи щодо направлення у 2019 році на оздоровлення та відпочинок 425 дітей пільгових категорій Деснянського району.

Довідково.

Діяльність Управління у справах молоді та спорту Деснянської райдержадміністрації направлена на реалізацію державної молодіжної політики, а також політики з популяризації та розвитку фізичної культури та спорту.

Управлінню підпорядковані Центр навчання плаванню Деснянського району; Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»