Головна > Все новости > З Оболоні в центр Києва без пересадок: як доїхати бюджетно та з комфортом

З Оболоні в центр Києва без пересадок: як доїхати бюджетно та з комфортом

Як дістатися з Оболонського району до центру Києва без пересадок громадським транспортом? Тепер на це питання є відповідь – з UberShuttle.


У столиці доступно 4 маршрути шатлу: «Солом’янка-Бессарабка»«Виноградар-Центр», «Дарниця-Либідська», «Печерськ-Троєщина». Днями з’явився новий – «Оболонь–Центр». Журналіст «Вечірнього Києва» вирішив потестити новий маршрут від UberShuttle та проїхатися на роботу зручним аналогом столичного громадського транспорту.

ЯК ЗАМОВИТИ?

Замовити місце у комфортабельному мікроавтобусі можна через мобільний додаток Uber, обравши напрям, місце посадки та висадки. Автобуси курсують кожні 15 хвилин, а пасажиру в режимі реального часу надходять сповіщення, через скільки хвилин водій буде на точці посадки.

Маршрут з Оболоні до Золотих воріт з’явився нещодавно, тому кількість бажаючих проїхатися шатлом невелика. Сьогодні зранку, 6 серпня, ми чекали на водія трохи більше 15 хвилин, поки назбиралася достатня кількість попутників, що забронюють поїздку. З одним пасажиром автобус виїжджати не буде.


МАРШРУТ З ОБОЛОНІ В ЦЕНТР ТА ТОЧКИ ПОСАДКИ

Працюють шатли, як і раніше, з 07:00 до 21:00 з понеділка по п’ятницю. Точки посадки та висадки пасажирів маршруту «Оболонь – Центр» такі:


КОМФОРТ

Поки кияни ледь втискаються у заповнену маршрутку, в шатлі кожному пасажиру надається своє сидіння – стоячих місць немає взагалі. Над сидіннями знаходяться полиці для габаритних речей та ліхтарики для читання. Задля безпеки кожного пасажира, у шатлах є ремені безпеки (і вони працюють).


ЦІНА

Вартість UberShuttle залежить від відстані поїздки. Наприклад, ми заплатили 25 грн, доїхавши від кінцевої точки на Оболоні до Золотих воріт.

Якщо пасажир обрав оплату готівкою, потрібно показати водієві свій талон, що висвітиться на екрані, та сплатити за проїзд. Також оплатити поїздку можна через додаток, ввівши номер своєї картки.

Якщо порівнювати зі звичайною поїздкою від Оболонського району в центр, то подорож коштуватиме близько 16 грн – 8 грн за маршрутку та 8 грн за метро. Але при цьому доведеться зробити багато пересадок, з наземного транспорту в підземний, а також змінити гілку метро. Думаємо, що ваш час і комфорт варті того, щоб трошки доплатити.

Джерело