Головна > Все новости > Активисты района > Як у Деснянському районі відзначили День Соборності України та 100-річчя проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР

Як у Деснянському районі відзначили День Соборності України та 100-річчя проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР

22 січня голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний привітав деснянців зі Днем Соборності України та 100-річчям проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, поклавши квіти до пам’ятного знаку «Борців за свободу та незалежність України».

Під час привітання очільник району зазначив, що цього року Україна відзначає столітній ювілей Акту Злуки під гаслом «Разом з власної волі з 1919 року». З того дня і навіки незалежність України означає її самостійність і соборність. Геннадій Вадимович побажав кожному деснянцю впевненості, наполегливості та талану на власній життєвій стежці на благо району, міста та країни, в цілому. Учасники заходу розгорнули величезний прапор та запустили у небо кульки на згадку про святкування історичної події.

Також сьогодні деснянці взяли участь у загальнодержавних урочистих заходах – церемонії покладання квітів до пам’ятників Тарасові Шевченку і Михайлу Грушевському та у акції «Ланцюг єднання» на мосту Патона.