Головна > Все новости > Анонсы > Як у Деснянському районі святкуватимуть День столиці та День Києва?

Як у Деснянському районі святкуватимуть День столиці та День Києва?

Під головуванням заступника голови Деснянської райдержадміністрації Ірини Алєксєєнко відбулася робоча нарада з питань підготовки та проведення загальнорайонних заходів з нагоди святкування Дня столиці та Дня Києва. У нараді взяли участь представники Управління поліції району, керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств району.

Цього року районна влада розширює географію локацій святкувань, – окрім традиційних святкувань у парку «Деснянський», парку «Молодіжний» та парку «Кіото» заплановане проведення свята у парку з водними об’єктами вздовж просп. Шухевича, ммпз Биківня (на території спеціалізованої школи № 23). На відвідувачів чекає змістовна культурно-розважальна програма. Відтак, заплановано проведення майстер-класів та виставки-ярмарку з декоративно-ужиткового мистецтва, виступи мистецьких дитячих аматорських, окремих виконавців та професійних колективів, проведення святкової ігротеки з роздачею безкоштовних квитків на атракціони та робота спортивного майданчика. Також у закладах освіти та культури району відбудеться комплекс заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру.

Під час наради відповідальним виконавцям було доручено забезпечити роботу ведучих для проведення концертно-розважальної програми; проведення заходів сценічними конструкціями, звукотехнічним обладнанням; тематичним прикрашенням декораціями; огородження місць проведення заходів; встановлення додаткових контейнерів для збору сміття та урни; забезпечення благоустрою території; чергування медперсоналу, охорони громадського порядку та контролю за станом пожежної безпеки.

Додатково про усі заходи буде повідомлено на сайті, слідкуйте за анонсами.