Головна > Все новости > Активисты района > Як діти пільгових категорій Деснянського району з поні знайомилися

Як діти пільгових категорій Деснянського району з поні знайомилися

Днями у київському «Поні-клубі» відбулася екскурсія за підтримки БО «Намисто» для дітей пільгових категорій, які перебувають на обліку Деснянського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, для шанувальників маленьких конячок.

А поні теж коні…

Спілкування з цими дивовижними тваринами завжди викликає масу позитивних емоцій. Як їх обожнюють маленькі дівчатка і хлопчаки, як радіють кожній зустрічі з ними! Дивишся в ці палаючі від захвату очі: так, ти можеш покататися, погладити, але поні купити я ніяк не можу…

А що конячка любить їсти? А як вона спить? А де живе? Скоро ти все дізнаєшся! Пропонуємо сходити до поні в гості.

Отже, ми вирушили в незабутню подорож у світ благородних тварин, які супроводжували людей протягом багатьох століть і були їх незамінними помічниками. Можливо, ви знаєте, всупереч існуючій думці, що поні – конячка для дітей, шетлендський поні славиться своєю величезною силою (по відношенню до мініатюрних розмірів). Він може перевозити вантаж, що у двадцять разів перевищує його власну вагу! От уже точно – малий та молодецький.

А ось Фалабелла – найменший з усіх поні світу: 50-75 см в холці і нижче! Ще більше цікавого ми дізналися, побувавши в «Поні-клубі»… Як називається будиночок для конячок? Вірно – стайня. Ось ми і вирушили на екскурсію до стайні європейського рівня!

Спершу ми дізналися про походження, розвиток і призначення різних видів поні, познайомилися з особливостями їх життя. Нам розказали, як за ними стежать і що вони їдять, чим люблять поласувати; потім ми почастували поні смачненьким. Звичайно покаталися, та зробили неймовірно веселі фото на пам’ять.

Наші поні точно сумувати не стануть, вже ми їх розвеселили, а вони – нас.