Головна > Все новости > Анонсы > Вже цього літа деснянці матимуть ще одну зону відпочинку

Вже цього літа деснянці матимуть ще одну зону відпочинку

У рамках підготовки до літнього сезону згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації «Про затвердження адресного переліку об’єктів для виконання робіт капітального ремонту в межах затверджених бюджетних призначень на 2018-й рік» у Деснянському районі проводиться капітальний ремонт елементів благоустрою зони відпочинку «Троєщина».

Як проходить капітальний ремонт, чи дотримуються строки виконання робіт сьогодні перевірили під час інспекційного виїзду перший заступник голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков, депутат Київради Ганна Старостенко, начальник відділу з контролю за благоустроєм та збереженням природного середовища Віктор Казмірчук, працівники профільних структурних підрозділів Деснянської РДА.

Так, вже розпочато підготовчі роботи з проведення капітального ремонту елементів благоустрою зони відпочинку «Троєщина». За планом буде розчищено акваторію, облаштовано навіси, зелену зону, встановлено душові та кабіни для переодягання, працюватимуть медичний та охоронний пости.

Довідково.

Площа благоустрою зони відпочинку «Троєщина» – 3,1 га, площа розчистки акваторії – 1,7 га.

Замовник робіт – комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо».

Проектувальник – ТОВ «Інженербудпроект», підрядник – ТОВ «Будівельні технології».


desn.kyivcity.gov.ua