Головна > Все новости > Активисты района > Вадим Онуфрийчук: “Я балотуюсь до Київради n°1 (першим номером) по списку партії Перемога Пальчевського від Деснянського району в окрузі n°3.”

Вадим Онуфрийчук: “Я балотуюсь до Київради n°1 (першим номером) по списку партії Перемога Пальчевського від Деснянського району в окрузі n°3.”

Я балотуюсь до Київради n°1 (першим номером) по списку партії Перемога Пальчевського від Деснянського району в окрузі n°3.

УВАГА!!! На виборах депутатів Київради 25 жовтня наш район поділено на ДВА великих округи – номер 3 і номер 4. Загалом тепер в Києві 13 округів (замість 120), на кожному з яких партії, які приймають участь в місцевих виборах у столиці, зареєстрували свої виборчі списки. Межою округів n°3 і n°4 є проспект Маяковського.

Межі ОКРУГУ n°3: – непарна сторона пр. Маяковського, з усіма будинками ліворуч межі (включаючи вулиці Каштанова, Бальзака, Радунську Лисківську, Градинську, Лаврухіна, Будищанську,- частина вулиць – Драйзера, Лифаря(Сабурова), Данькевича, Цвітаєвої, Милославської), – увесь ммпз Троєщина.

ОКРУГ n°4:- парна сторона пр. Маяковського з усіма будинками праворуч від межі, включаючи:- вул. Закревського- друга частина вулиць Драйзера, Лифаря(Сабурова), Данькевича, Цвітаєвої, Милославської),- увесь Лісовий масив- ммпз Биківня.

Будьте уважними при заповненні виборчих бюлетенів!