Головна > Все новости > Активисты района > Вадим Онуфрийчук: “Ми вже робимо наш район кращим!”

Вадим Онуфрийчук: “Ми вже робимо наш район кращим!”

А ми вже робимо наш район кращим!

І знову – ПЕРЕМОГА!!! Згідно оголошених на минулому тижні Громадською бюджетною комісією результатів голосування та відбору ГБ-проектів, ми знову вибороли чотири нових проекти, які будуть реалізовані у 2021 році!

1118 – https:// gb.kyivcity.gov.ua/projects/16/1118 – Облаштування спортивно-ігрової зони та ремонт аварійних сходів по вулиці Градинській між будинками 6-12

1119 – https:// gb.kyivcity.gov.ua/projects/16/1119 Сцена з літнім майданчиком для виступів творчих колективів по вулиці Каштанова,5 на Троєщині

1120 – https:// gb.kyivcity.gov.ua/projects/16/1120 Облаштування кабінетів робототехніки в школах №№ 276,282,307 (STEM – освіта)

1121 – https:// gb.kyivcity.gov.ua/projects/16/1121 Облаштування кабінетів робототехніки в школах №№ 119, 238,251 (STEM – освіта)

Всього 16 громадських проектів, вибороли разом з моєю командою за чотири роки існування ГБ!

Автором 13-ти проектів я є особисто. Понад 16 млн.гривень залучено в жорсткій конкуренції додатково (поза бюджетних запитів, звернень, приписів і наказів) для покращення дозвілля, освіти та позашкільного виховання, медицини, спортивної інфраструктури та благоустрою Троєщини і Деснянського району.

12 наших громадських проектів вже реалізовано або їх реалізація закінчується в 2020-му році!

Відтак, цьогоріч новий навчальний рік школи 264, 250, 278 та 321 розпочали з новими кабінетами робототехніки (STEM-освіта), що є продовженням «Майстерні технічної творчості» (мій самий перший ГБ-проект – https://www.youtube.com/watch?v=UytkxlGA_T0) для шкіл нашого району.

Добігають кінця зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи в новому приміщенні для районного РАЦС (ЗАГС), ідеєю якого є інший мій проект – https://www.facebook.com/vadim.onufriychuk.3/posts/10157266526350825

По вулиці Радунській між будинками 32-36 кілька тижнів тому для малечі та дітей відбулось справжнє свято – реалізовано ще один мій проект «Дитячий майданчик із зоною активності по вулиці Радунська, 36» https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/archive/11/show/1533 (див.фото)

Унікальним за своєю сміливістю та попитом у футболістів, скейтбордистів, райдерів та просто всіх тих, хто надає перевагу здоровому способу життя виявились два поруч розташованих моїх проекти – спортивне містечко з першим в нашому районі скейтпарком (і унікальним, на момент встановлення, для усієї України – памптреком на 43 метри), роледромом, силовими тренажерами і футбольне поле 60х40 зі штучною травою (див.фото).

Немає меж здивуванню деснянців, коли у звичайній поліклініці на Драйзера, 19 на другому поверсі отримують фізіотерапевтичні процедури на сучасному медичному обладнанні (ударно-хвильова терапія, магніто-лазер, лімфодренаж, тренажери для відновлення роботи кінцівок після травм) і знайомляться зі ще одним проектом «Реабілітаційний центр» https://www.youtube.com/watch?v=V52u-mbNpf0 (також на фото).

Ну, а поки що, ми готуємось до реалізації нових 4 проектів у наступному році. Зробимо те, на що не спромоглися чиновники за 20 років: відремонтуємо аварійні східці на Градинській, 6а і облаштуємо зону відпочинку з сучасними дитячими та спортивними майданчиками між будинками 6 та 10 по цій же вулиці. Облаштуємо сцену з літнім майданчиком на Каштановій 5 (ЦДЮТ) для виступів дитячих творчих колективів. І подаруємо ще 6-ти школам Деснянського району кабінети робототехніки!

Дякую всім небайдужим киянам, які своїми голосами підтримували та підтримують наші починання!! Разом – до нової ПЕРЕМОГИ!!!

#ОНУФРІЙЧУК_ТРОЄЩИНА

One thought on “Вадим Онуфрийчук: “Ми вже робимо наш район кращим!”

  1. Сума до сплати за спожиту послугу з централізованого опалення Вам була нарахована 1018,52 грн. Ви сплатили 732,90 грн. (ця сума вже надійшла на підприємство). Пільга у розмірі 285,62 грн від Ощадбанку на наше підприємство ще не надходила в цьому місяці. Пільги на підприємство надходять пізніше. КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» не займається нарахуванням пільг. Пільгами займається департамент соціальної політики Вінницької міської ради. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 р. №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» за отриманням інформації про будь-які питання, пов’язані з нарахуванням пільги, пільговики мають звертатися до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення. Радимо Вам, з привиду питань щодо перерахунку та нарахування пільг, звернутися до департаменту соціальної політики Вінницької міської ради за номерами 50-83-88, 50-86-70. Добрый день, подскажите, почему не подтверждено списание задолжности за тепло со счета льготника профинансированом Мин.соц.политика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *