Головна > Все новости > Активисты района > Вадим Онуфрийчук: “Ми вже робимо наш район кращим!”

Вадим Онуфрийчук: “Ми вже робимо наш район кращим!”

А ми вже робимо наш район кращим!

І знову – ПЕРЕМОГА!!! Згідно оголошених на минулому тижні Громадською бюджетною комісією результатів голосування та відбору ГБ-проектів, ми знову вибороли чотири нових проекти, які будуть реалізовані у 2021 році!

1118 – https:// gb.kyivcity.gov.ua/projects/16/1118 – Облаштування спортивно-ігрової зони та ремонт аварійних сходів по вулиці Градинській між будинками 6-12

1119 – https:// gb.kyivcity.gov.ua/projects/16/1119 Сцена з літнім майданчиком для виступів творчих колективів по вулиці Каштанова,5 на Троєщині

1120 – https:// gb.kyivcity.gov.ua/projects/16/1120 Облаштування кабінетів робототехніки в школах №№ 276,282,307 (STEM – освіта)

1121 – https:// gb.kyivcity.gov.ua/projects/16/1121 Облаштування кабінетів робототехніки в школах №№ 119, 238,251 (STEM – освіта)

Всього 16 громадських проектів, вибороли разом з моєю командою за чотири роки існування ГБ!

Автором 13-ти проектів я є особисто. Понад 16 млн.гривень залучено в жорсткій конкуренції додатково (поза бюджетних запитів, звернень, приписів і наказів) для покращення дозвілля, освіти та позашкільного виховання, медицини, спортивної інфраструктури та благоустрою Троєщини і Деснянського району.

12 наших громадських проектів вже реалізовано або їх реалізація закінчується в 2020-му році!

Відтак, цьогоріч новий навчальний рік школи 264, 250, 278 та 321 розпочали з новими кабінетами робототехніки (STEM-освіта), що є продовженням «Майстерні технічної творчості» (мій самий перший ГБ-проект – https://www.youtube.com/watch?v=UytkxlGA_T0) для шкіл нашого району.

Добігають кінця зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи в новому приміщенні для районного РАЦС (ЗАГС), ідеєю якого є інший мій проект – https://www.facebook.com/vadim.onufriychuk.3/posts/10157266526350825

По вулиці Радунській між будинками 32-36 кілька тижнів тому для малечі та дітей відбулось справжнє свято – реалізовано ще один мій проект «Дитячий майданчик із зоною активності по вулиці Радунська, 36» https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/archive/11/show/1533 (див.фото)

Унікальним за своєю сміливістю та попитом у футболістів, скейтбордистів, райдерів та просто всіх тих, хто надає перевагу здоровому способу життя виявились два поруч розташованих моїх проекти – спортивне містечко з першим в нашому районі скейтпарком (і унікальним, на момент встановлення, для усієї України – памптреком на 43 метри), роледромом, силовими тренажерами і футбольне поле 60х40 зі штучною травою (див.фото).

Немає меж здивуванню деснянців, коли у звичайній поліклініці на Драйзера, 19 на другому поверсі отримують фізіотерапевтичні процедури на сучасному медичному обладнанні (ударно-хвильова терапія, магніто-лазер, лімфодренаж, тренажери для відновлення роботи кінцівок після травм) і знайомляться зі ще одним проектом «Реабілітаційний центр» https://www.youtube.com/watch?v=V52u-mbNpf0 (також на фото).

Ну, а поки що, ми готуємось до реалізації нових 4 проектів у наступному році. Зробимо те, на що не спромоглися чиновники за 20 років: відремонтуємо аварійні східці на Градинській, 6а і облаштуємо зону відпочинку з сучасними дитячими та спортивними майданчиками між будинками 6 та 10 по цій же вулиці. Облаштуємо сцену з літнім майданчиком на Каштановій 5 (ЦДЮТ) для виступів дитячих творчих колективів. І подаруємо ще 6-ти школам Деснянського району кабінети робототехніки!

Дякую всім небайдужим киянам, які своїми голосами підтримували та підтримують наші починання!! Разом – до нової ПЕРЕМОГИ!!!

#ОНУФРІЙЧУК_ТРОЄЩИНА