Поліція розповіла, скільки українців та як намагалися заробити на наркотиках.
Днями суд засудив на 10 років 44-річного киянина, який налагодив постачання кокаїну з Центральної Америки до України. Як повідомила Нацполіція, наркотик переправлявся з Гондурасу до Панами, а далі — у вигляді міжнародних посилок, замаскованих під побутові речі.
Щомісяця до України надходило до 30 посилок. Прибуток від збуту становив близько 8 мільйонів гривень на місяць.
«Нині суд визнав організатора винним у контрабанді та збуті наркотиків і призначив йому 10 років і 9 місяців ув’язнення з конфіскацією майна», — повідомила Нацполіція.
Як повідомив заступник голови Нацполіції Андрій Нєбитов, у 2025 році підрозділи департаменту боротьби з наркозлочинністю досягли наступних показників:
-
Вилучено понад 4 тонни наркотиків (стільки важить слон) і психотропів, понад 40 тонн прекурсорів
-
Повідомлено про підозру 14217 особам
-
Ліквідовано 1227 нарколабораторій та наркопритонів
-
Ліквідовано 139 організованих груп і злочинних організацій.