Головна > Все новости > Активисты района > В Україні майор ППО отримав суворе покарання: що сталося

В Україні майор ППО отримав суворе покарання: що сталося

В Україні засудили військового, бо він загубив свій пістолет.

В Україні до 2 років службового обмеження з відрахуванням у дохід держави 10% із суми грошового забезпечення засудили майора ППО. Військового звинуватили в тому, що він залишив без нагляду свій пістолет 1939 року випуску.

Про це йдеться у вироку Шевченківського районного суду м. Запоріжжя.

За даними суду, майор ППО отримав пістолет 1939 року випуску вартістю 1 551,73, проте загубив його.

На суді військовий провину визнав. Він зазначив, що йому потрібно було їхати на лікування і він не мав часу, щоб здати зброю, тому залишив її під подушкою у місці дислокації військової частини, а коли повернувся, пістолета вже не було. Майор зазначив, що вже відшкодував частині збитки у 10-кратному розмірі та просив суворо його не карати.

Суд встановив, що збитки військовий таки відшкодував і те, що він неодноразово перебував на лікуванні через стан здоров’я.

Проте майора визнали винним за ч. 3 ст. 413 Кримінального кодексу України. Його засудили до 2 років службового обмеження з відрахуванням у дохід держави 10% із суми грошового забезпечення.

Нагадаємо, 54-річний чоловік отримав повістку і понад 2 роки уникав мобілізації.