Головна > Все новости > Активисты района > В найкоротші терміни бювет з найкращою питною водою на ж/м «Вигурівщина-Троєщина» буде приведений до належного стану

В найкоротші терміни бювет з найкращою питною водою на ж/м «Вигурівщина-Троєщина» буде приведений до належного стану

Такий результат виїзної наради, яку сьогодні провів в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков. Під час зустрічі з небайдужими мешканцями прилеглих будинків та керівництвом ОСББ «Арсеналець-28» очільник району вирішував питання приведення бюветного комплексу та прилеглої до нього території до належного санітарно-технічного стану.

Відтак, серед нагальних питань, які турбують жителів – прибирання прилеглої до бювету території; заміни плит та лав біля бювету; встановлення опор світла на території дитячого майданчика.

За інформацією представника СВКП «Київводфонд», нещодавно було замінено насос, в кінці вересня-початку жовтня 2019 року на вказаній території проведуть поточний ремонт. Капітальний ремонт бюветного комплексу запланований на 2021 рік. Він запевнив, що врахує усі зауваження мешканців та в найкоротші терміни бювет буде приведений до належного стану.

Також під час наради Сергій Снопков надав доручення замінити плити та вирівняти доріжку, яка слугує підходом до бювету; встановити опори світла на території дитячого майданчика між житловими будинками по просп. Маяковського, 54/9 та вул. Данькевича, 7; розглянути можливість проведення капітального ремонту бювету у 2020 році.