Головна > Все новости > У столиці перевірять бомбосховища

У столиці перевірять бомбосховища

У Києві розпочалася комплексна перевірка виконання вимог законодавства з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб, яка триватиме з 10 по 20 березня.

План дій обговорили на нараді під головуванням першого заступника керівника ДСНС України Олега Мельчуцького та заступника голови КМДА Петра Пантелеєва. Про це повідомляє пресслужба ДСНС України.

Зокрема, упродовж 10 днів буде перевірено організацію оповіщення населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, дії в цих умовах, стан засобів зв’язку та заходи з евакуації.

Буде оглянуто стан інженерного захисту територій, укриття населення у захисних спорудах цивільного захисту.

– Також, буде перевірено стан організації забезпечення радіаційного і хімічного захисту населення і територій; організацію медичного, біологічного та психологічного захисту, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення; матеріально-технічне та фінансове забезпечення заходів цивільного захисту, – повідомили у ДСНС.  

Також звернуть увагу на створення, збереження і раціональне використання матеріальних резервів, необхідних для ліквідації надзвичайних ситуацій.

Джерело