Головна > Все новости > У столиці показник захворюваності на грип та ГРВІ нижчий від епідпорогу на 50,8%

У столиці показник захворюваності на грип та ГРВІ нижчий від епідпорогу на 50,8%

За 9-й тиждень 2019 року зареєстровано 12 481 хворий на грип та ГРВІ. Показник захворюваності на грип та ГРВІ складав 421,2 та є нижчим епідемічного порогу на 50,8%. Загалом інтенсивність епідемічного процесу перебуває на рівні, характерному для цього періоду року.
Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, у столиці постерігається незначне зростання захворюваності на грип та ГРВІ на 0,4%, яке відбулося за рахунок дитячого населення. Так, дітей захворіло – 8 019 осіб (зростання на 3,2%), дорослих – 4 462 особи (зниження на 4,3%).

«У структурі захворюваності діти становлять 64%, а на попередньому тижні – 62,5%. Серед школярів захворюваність зросла на 6,5%: 3 606 випадків, що становить 42,2% від загальної кількості захворілих дітей і 27,1% від загальної кількості осіб, які звернулися за медичною допомогою», – розповів Микола Поворозник.

Він зазначив, що до медичних закладів за 9-й тиждень госпіталізовано 141 особу, із них 124 – діти.

«Із початку епідемічного сезону – 1 жовтня 2018 року – у щеплювальних кабінетах приватних клінік і комунальних закладів охорони здоров’я вакцинацією проти грипу охоплено 35 035 осіб, із них 9 296 – діти», – додав Микола Поворозник.

Він окремо зазначив, що за інформацією Департаменту освіти і науки, наразі у Києві призупинено освітній процес у 15 школах.

«Зокрема, навчання призупинено повністю у 4-х закладах загальної середньої освіти, частково – у 11 закладах», – уточнив Микола Поворозник.

Так, за його словами, освітній процес призупинено:

Деснянський район – усього 1 заклад (частково);

Дніпровський район – усього 3 заклади, з них: 2 – повністю, 1 – частково;

Подільський район – усього 2 заклади, з них: 1 – повністю, 1 – частково;

Святошинський район – усього 6 закладів (частково);

Солом’янський район – усього 2 заклади (частково);

Шевченківський район – усього 1 заклад (повністю).

Нагадаємо, що керівники навчальних закладів мають право повністю або покласово призупиняти навчальний процес за відсутності 20% від загальної кількості учнів із причини захворювання на грип та ГРВІ. Таке рішення на початку поточного року прийняла постійна комісія із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.


kyivcity.gov.ua/