Головна > Все новости > Активисты района > У парку «Деснянський» бурлять свердловини для фонтанів

У парку «Деснянський» бурлять свердловини для фонтанів

Кожний, хто нещодавно прогулювався у парку «Деснянський» задавав собі питання: «Що це за зелений будівельний паркан на території зеленої «оази»?». Не переживайте, це не будівельний паркан для чергової багатоповерхівки, а плацдарм для буріння свердловин та облаштування двох фонтанів. Так, це саме ті фонтани, яких так не вистачає у нашому районі!

Сьогодні в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков спільно з начальником Управління будівництва, архітектури та землекористування Валентиною Кривошей проінспектував хід будівництва знакового місця.

За інформацією представника підрядної організації, вже до цієї суботи планується пробурити першу свердловину. Наразі пробурили технічну свердловину на глибину 15 м, проте на рівні 12-18 м наткнулися на грубу породу, тому роботи на об’єкті сповільнилися. Працівники перебувають у гарному настрої та очікують у суботу бурильний станок. За сприятливих погодних умов, виконати роботи планують до 20 грудня.

Під час виконання робіт жодне зелене насадження не постраждає.

Також очільник району спільно із профільним заступником голови Іриною Алєксєєнко зустрівся з головою «Товариства ветеранів та інвалідів ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС» Володимиром Кобчиком для вирішення робочих моментів напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС на території Меморіального комплексу «Героям Чорнобиля». 

Фотозвіт

Файл документа: 18.JPG