Головна > Все новости > Анонсы > У Києві запустили нові рейси міської електрички

У Києві запустили нові рейси міської електрички

«Київпастранс» запустив нові рейси міської електрички.

У пресслужбі розповіли, що нові рейси курсуватимуть у напрямку Е1 у робочі дні у вечірній час: 7328, 7335, 7336, 7343, 7344, 7349.

Електричка візьме маршрут через станції Дарниця – Почайна – Борщагівка – Київ-Пасажирський – Дарниця.
Але разом із тим маршрути 7504, 7506, 7508 скасовуються у робочі дні у вечірній час.

З більш детальним розкладом нових і старих маршрутів можна буде ознайомитись на касах станцій міської електрички та на стендах поблизу турнікетів.

Раніше повідомлялося, що на бульварі Леоніда Бикова в Деснянському районі столиці з’явилася двостороння велодоріжка. Її довжина 500 метрів, а ширина 2,0-2,5 метра. Велодоріжка облаштована київськими комунальниками в рамках впровадження нової схеми організації дорожнього руху.

Крім того, Міністерство внутрішніх справ планує запустити в Києві найближчим часом нову функцію камер спостереження – відеофіксацію порушень при проїзді смугою громадського транспорту. Затримує введення нової функції відсутність дозволу власника камер – Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.

За його словами, ІТ-фахівці МВС вже розробили і впровадили в камери автоматизованих комплексів нові функції відеофіксації порушень при проїзді смугою громадського транспорту. Ці функції пройшли метрологію та процес сертифікації.