Головна > Все новости > Анонсы > У Києві запустили нові рейси міської електрички

У Києві запустили нові рейси міської електрички

«Київпастранс» запустив нові рейси міської електрички.

У пресслужбі розповіли, що нові рейси курсуватимуть у напрямку Е1 у робочі дні у вечірній час: 7328, 7335, 7336, 7343, 7344, 7349.

Електричка візьме маршрут через станції Дарниця – Почайна – Борщагівка – Київ-Пасажирський – Дарниця.
Але разом із тим маршрути 7504, 7506, 7508 скасовуються у робочі дні у вечірній час.

З більш детальним розкладом нових і старих маршрутів можна буде ознайомитись на касах станцій міської електрички та на стендах поблизу турнікетів.

Раніше повідомлялося, що на бульварі Леоніда Бикова в Деснянському районі столиці з’явилася двостороння велодоріжка. Її довжина 500 метрів, а ширина 2,0-2,5 метра. Велодоріжка облаштована київськими комунальниками в рамках впровадження нової схеми організації дорожнього руху.

Крім того, Міністерство внутрішніх справ планує запустити в Києві найближчим часом нову функцію камер спостереження – відеофіксацію порушень при проїзді смугою громадського транспорту. Затримує введення нової функції відсутність дозволу власника камер – Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.

За його словами, ІТ-фахівці МВС вже розробили і впровадили в камери автоматизованих комплексів нові функції відеофіксації порушень при проїзді смугою громадського транспорту. Ці функції пройшли метрологію та процес сертифікації.

One thought on “У Києві запустили нові рейси міської електрички

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *