Головна > Все новости > У київському метрополітені понад 100 мільйонів поїздок оплачено безконтактними банківськими картками та гаджетами

У київському метрополітені понад 100 мільйонів поїздок оплачено безконтактними банківськими картками та гаджетами

Із моменту запуску технології безконтактної оплати Mastercard на турнікетах київського метрополітену кияни та гості столиці здійснили понад 100 мільйонів оплат проїзду безконтактними банківськими картками та NFC-гаджетами. Про це повідомили у КП «Київський метрополітен».

За інформацією комунального підприємства, щодня в такий спосіб на жовтих турнікетах здійснюється до 240 тисяч оплат, при цьому більше половини з них – NFC-пристроями (смартфонами, смарт-годинниками тощо).

Усього в метрополітені сьогодні встановлено 139 жовтих турнікетів для безконтактної оплати проїзду банківськими платіжними картками й гаджетами. Протягом п’яти років безконтактною технологією у метро встигли скористатись туристи з понад 90 країн світу. Найбільш популярними безконтактні розрахунки є на станціях «Вокзальна», «Лук’янівська», «Палац спорту», «Либідська» та «Політехнічний інститут».

Нагадаємо, технологію безконтактної оплати в київському метрополітені запустили у 2015 році. Тоді Київ став п’ятим містом світу, де проїзд стало можливим оплатити банківською карткою прямо на турнікеті.

Джерело