Головна > Все новости > У Києві вшанували пам’ять загиблих у іранській авіакатастрофі

У Києві вшанували пам’ять загиблих у іранській авіакатастрофі

Сьогодні минає 40 днів після трагічної авіакатастрофи українського літака Boeing 737 в Ірані. Біля Посольства Республіки Іран в Києві зібрались люди, щоб  вшанувати пам’ять загиблих.

Організатори передали до Посольства Республіки Іран листи з іменами загиблих.

– Пройшло 40 днів. Які новини є за останні дні? Те, що влада Ірану нормально нічого не розслідує. З’явились повідомлення, що розшифрувати чорні скриньки вони не можуть і передавати їх не хочуть. Це яскравий приклад того, що авторитарні режими несуть загрозу для всього світу. Непокаране зло множиться. Ми зібралися тут, щоб показати владі Ірану, що вони несуть відповідальність за всі події, які відбулися, і вони мають цю проблему вирішувати. Наступне, що буде, – їх ізоляція як країни, – зазначає співорганізатор акції Максим Лановий.

Страшна трагедія унесла життя 176 людей, 11 – українців. Більшість загиблих – громадяни Республіки Іран та Канади. Досі винні у жахливій катастрофі не покарані, адже Тегеран заявив про неможливість вилучити дані з чорної скриньки, але й іноземному уряду відмовляється їх надавати.

Алла Ігнатченко, одна з учасниць акції, розповідає, що прийшла через бажання підтримати родичів загиблих.

– Життя ці не повернеш. Це чиїсь дочки, сини, онуки. Хотілося б нагадати керівництву Ірану, що нікого не покарано. Не можна бездумно випускати ракету, бо комусь щось здалося. А керівництво України має наполягати на передачі чорних скриньок, – додає Алла.

Джерело