Головна > Все новости > Анонсы > У Києві проведуть рейд проти реклами наркотиків

У Києві проведуть рейд проти реклами наркотиків

22 квітня о 14.00 відбудеться акція «Замалюй шлях до наркотику» в Деснянському районі міста Києва (вул. Маяковського, 29). Активісти, представники поліції та місцевої влади замалюють написи на стінах, які рекламують канали продажу наркотичних речовин. Загадкові повідомлення на стінах будівель чи парканів  – це посилання на місця, де можна придбати наркотик в інтернеті.

Мета акції – очистити Деснянський район від рекламних надписів та зменшити доступ підлітків до психоактивних речовин. Звернути увагу громадськості на проблему наркозалежності. У заході візьмуть участь громадські та благодійні організації Деснянського району, Деснянське УП ГУНП в місті Києві та Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація.

«Ми розуміємо, що наша діяльність – не панацея. І вживання наркотиків отак відразу не зупиниться. Але навіть такий захід – це вже початок змін на наркосцені України. Такі небезпечні послуги «парканного сервісу» роблять наркотики доступними для кожного. Для того, аби купити психоактивні речовини достатньо перейти за посиланням та забрати речовину в зазначеному місці. Зашифровані написи на стінах не викликають у дорослих ніяких запитань, бо більшість сприймає їх як графіті», – розповідає Євгеній Скляренкокерівник напрямку по роботі з наркозалежними в місті Києві ВБО «Конвіктус Україна».

Акція відбудеться в рамках проекту «Безпечна громада – спільна відповідальність», який реалізує ВБО «Конвіктус Україна» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». З 2017 року «Конвіктус Україна» втілює в Деснянському районі підхід «Community policing», який дозволяє ефективно взаємодіяти територіальній громаді, поліції та місцевій владі. Така діяльність сприяє  вирішенню проблем безпеки у громаді, встановленню та підтриманню правопорядку, забезпечує запобігання злочинності, розвиває безпечне середовище. 

Дата та місце збору: 22 квітня, 14.00, вул. Маяковського, 29 (Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація).

Що мати з собою тим, хто хоче долучитись: якщо маєте можливість, візьміть з собою фарбу, балончики, рукавички та все, що може згодитися для замальовування.

Довідка

«Конвіктус» – це неурядова організація, яка працює у трьох країнах світу – Швеції, Естонії та Україні. «Конвіктус Україна» – організація, яка створює ефективні сервіси громадського здоров’я та підтримує вразливі категорії населення. Вже 12 років ВБО «Конвіктус Україна» є надійним партнером державних установ та громадських організацій у реалізації програм протидії ВІЛ-інфекції, туберкульозу, іншим соціально небезпечним хворобам, реінтеграції колишніх ув’язнених у суспільство та надання допомоги жінкам, які постраждали від насильства.