Головна > Все новости > Анонсы > У Києві оголосили нову акцію безкоштовної роздачі саджанців дерев

У Києві оголосили нову акцію безкоштовної роздачі саджанців дерев

Засновник Центру альтернативного озеленення Києва Роман Любека оголошує весняну акцію з безкоштовної роздачі садивного матеріалу дерев.

– Просимо не забувати, що до березня залишилося не так багато часу і ми вже вп’яте безкоштовно роздаватимемо садивний матеріал (сіянці та саджанці) лісоутворюючих деревних видів рослин, – пояснює Роман Любека. – Схема та ж сама, що і восени минулого року: замовляєте на нашому сайті за посиланням, заповнюєте анкету в гугл-формі, ми її перевіряємо і запрошуємо Вас в гості. Залежно від погоди, зустрінемося або наприкінці березня, або в перших числах квітня. Прохання заповнити анкету, адже розсилати не будемо. Посилання на неї опублікуємо в описі «​товару» та в групах. Пару змін до попередньої гугл-форми: номер замовлення маєте написати самі, не знаєте, забули – краще замовте повторно, і тих, хто вже не вперше до нас прийде, попросимо скинути фото своїх попередніх робіт. Не забувайте підписуватися на інформацію сторінки «Центру» та долучатися до нашої спільноти.

Пропозиція дійсна для мешканців десяти адміністративних районів Києва. Зареєструватися на отримання саджанців можна за адресою: https://dendro.kyiv.ua/product/vesna-2020.

Джерело