Головна > Все новости > Анонсы > У Галереї мистецтв добігає завершення персональна виставка робіт Василя Забашти

У Галереї мистецтв добігає завершення персональна виставка робіт Василя Забашти

Шановні деснянці та гості столиці!

До 16 листопада 2019 року у Галереї мистецтв Деснянського району по вул. Драйзера, 6 триватиме персональна виставка робіт Василя Забашти.

Живописець – Народний художник України, член Національної спілки художників України, член Народного Руху України, Товариства української мови, Товариства охорони пам’яток історії та культури України, ветеран Другої світової війни.

У 1951 році закінчив живописний факультет Київського художнього інституту, а згодом – аспірантуру при ньому. Навчався у педагогів К. Трохименка, В. Костецького, Г. Меліхова.

У Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури працює з 1956 року. У 1972-1978 рр. обіймав посаду декана живописного, графічного та скульптурного факультетів; з 1980 року – професор, з 1993 – керівник навчально-творчої майстерні пейзажного живопису.

Працює як самобутній майстер історико-жанрової картини на патріотичні теми. Сюжети творів художник бере з подій минулого і сучасного життя в Україні. Свої картини вирішує у сюжетно-оповідній та символічно-образній манерах. Багато уваги приділяє пейзажному та портретному жанрам.

«…Творчий досвід дедалі більше переконував мене, що найактивніше впливає на глядача художній образ, виліплений кольором. Колір вирішує все. Він диктує, хто головний, і що головне в картині…Якщо він невиразний, живописний образ втрачає силу свого впливу й нікого не може зацікавити…», – цитують митця.

Галерея працює з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 19:00, субота-неділя з 11:00 до 17:00, понеділок – вихідний.

Вхід вільний.

Детальна інформація за телефоном: 546-90-45.

Встигніть завітати!