Головна > Все новости > У Деснянському районі завершено капітальні роботи на 379 об’єктах

У Деснянському районі завершено капітальні роботи на 379 об’єктах

За 11 місяців 2019 року в районі завершено капітальні ремонти на 379 об’єктах.

Відповідно до розпорядження Деснянської райдержадміністрації № 495 від 23.08.2019 «Про внесення змін розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 12.02.2019 № 70 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2019 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районної в місті Києві державної адміністрації» Управлінням житлово-комунального господарства заплановано провести капітальний ремонт житлового фонду Деснянського району на 313 об’єктах.

Відповідно до актів виконаних робіт, виконано роботи на 305 об’єктах (99 % до передбаченого програмою). Станом на 1 грудня виконано робіт на об’єктах:

· заміна вікон – 88 об.;

· капітальний ремонт покрівель – 8 об.;

· утеплення фасадів – 12 об.;

· капітальний ремонт інженерних мереж (ХВП, ГВП, ЦО, каналізація) – 4 об.;

· капітальний ремонт сходових клітин – 23 об.;

· капітальний ремонт міжквартальних проїздів та прибудинкових територій житлової забудови – 106 об.;

· капітальний ремонт електричних мереж – 2 об.;

· капітальний ремонт ліфтів – 3 об.;

· капітальний ремонт вхідних груп – 8 об.;

· громадські проекти – 4 об.;

· облаштування дитячих майданчиків – 43 об.;

· облаштування спортивних майданчиків – 2 об.;

· субвенція – 2 об.

По галузі «Освіта» ‒ реконструкція школи № 23 на вул. Путивльській, 35 ‒ виконуються будівельні роботи блоку «В»: демонтажні роботи, підсилення фундаментів та колон, влаштування покрівлі, монтаж віконних блоків, гідроізоляція та утеплення цоколю, мурування стін та перегородок, влаштування монолітних ділянок перекриття – на завершальному етапі.

Також виконано:

· ремонт дахів – 6 об.;

· ремонт фасадів – 1 об.;

· заміна вікон – 5 об.;

· ремонт харчоблоків – 10 об.;

· відновлення груп – 3;

· відновлення роботи ЗДО № 782 – роботи тривають;

· ремонт приміщень – 4 об.;

· ремонт пральні – 1 об.;

· ремонт вхідної групи – 1 об.;

· ремонт спортивних залів з допоміжними приміщеннями – 6 об.;

· ремонт спортивних майданчиків – 2 об.;

· ремонт місць загального користування – 17 об.;

· ремонт інженерних мереж – 1 об.

Отже, завершено капітальні ремонти на 56 об’єктах освітянської галузі. Проведені капітальні ремонти приміщень, фасадів, покрівель, вхідних груп, харчоблоків та місць загального користування, заміна вікон та облаштування або ремонти тiньових навiсiв, iгрових та спортивних майданчиків. В тому числі, реалізовано 8 освітянських громадських проектів.

По галузі «Транспорт та транспортна інфраструктура, дорожнє господарство» ‒ реконструкція транспортної розв’язки по просп. Генерала Ватутіна (нов.назв. Шухевича) – вул. Бальзака з організацією з’їздів на просп. Генерала Ватутіна (нов.назв. Шухевича) Десн6янського району міста Києва ‒ виконано будівельні роботи: спорудження залізобетонних підпірних стінок, дорожнє покриття, встановлення опор освітлення та контактних мереж.

Реконструкція транспортної розв’язки в одному рівні вул. Каштанова – вул. Бальзака з влаштуванням двостороннього дорожнього руху по вул. Бальзака ‒ виконано будівельні роботи: перекладання мереж енергопостачання та зовнішнього освітлення, захист мереж напірної та телефонної каналізації, дорожні роботи, монтаж засобів організації дорожнього руху та благоустрій території. Завершується контрольний обмір виконаних робіт.

Окрім цього, завершено ремонтні роботи по об’єктам галузі «Культура та мистецтво» ‒ капітальний ремонт приміщення бібліотеки № 141 (вул. Драйзера, 6), капітальний ремонт покрівлі бібліотеки № 115 для дітей (вул. Бальзака, 28), капітальний ремонт приміщення клубу Ключики ОКЦ Дивосвіт (вул. Каштанова, 8-Г), капітальний ремонт актової зали Школи мистецтв № 3 (просп. Маяковського, 39).

А по галузі «Фізична культура і спорт» спеціальний фонд (бюджет розвитку) 3 об’єкта ‒ здійснено роботи з капітального ремонту СК «Ніка» (вул.

Закревського, 9) та облаштування футбольного поля зі штучним покриттям та трибунами на спортивного майданчику Деснянського районного у місті Києві Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», здійснено роботи з капітального ремонту Центру навчання плаванню Деснянського району м. Києва (вул. Закревського, 67-А).

Попереду в нас ще багато роботи на благо деснянців!