Головна > Все новости > Анонсы > У Деснянському районі запрацює клієнтський центр з питань електропостачання

У Деснянському районі запрацює клієнтський центр з питань електропостачання

Починаючи з 5 вересня мешканців Деснянського району будуть обслуговувати у Центрі обслуговування клієнтів (ЦОК) з питань електропостачання по вулиці Закревського, 14.

Також у Києві відкрито це 4 такі Центри. У місті діє наскрізне обслуговування фізичних осіб. Тому кияни можуть завітати до будь-якого ЦОКу міста Києва. Незалежно від місця реєстрації чи адреси квартири або будинку.

«Ми продовжуємо розширювати спектр послуг, які компанія надає своїм клієнтам дистанційно. Через кол-центр або в режимі он-лайн. Наша кінцева мета – надання сервісу європейської якості без потреби відвідувати ЦОК. Але сьогодні у клієнтських офісах, у середньому, обслуговується близько 9 тисяч киян щомісяця. Тому мешканцям столиці треба звернути увагу на зміну у територіальному розташуванні ЦОКів та заздалегідь планувати зручний для себе маршрут», – прокоментувала керівник департаменту з обслуговування клієнтів ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» Лариса Мачулянська.

У дистанційному режимі сьогодні доступні послуги, які стосуються роботи лічильника, показників споживання електрики, його опломбування/розпломбування та параметризації. З повним списком заявок, які доступні для замовлення через кол-центр, можна ознайомитись за посиланням: https://dtek-kem.com.ua/podannya_zayavok_cherez_kolltsentr.

Адреси центрів обслуговування ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» та контактну інформацію можна дізнатися за посиланням на веб-сайті компанії: https://dtek-kem.com.ua/contacts (для фізичних осіб) та https://dtek-kem.com.ua/ee-company/contacts (для юридичних осіб).

За необхідною інформацією також можна звертатися на сторінку компанії у Facebook: https://www.facebook.com/kyivsky.elektromerezhi.

Довідково.

Подати заявку на встановлення та обслуговування лічильника, заключити договір, перевірити стан мереж та з’ясувати інші питання відтепер можна за такими адресами:

вул. Жилянська, 83/53;

вул. Маршала Тимошенка, 18;

вул. Бориспільська, 6-А;

вул. Закревського, 14;

просп. Голосіївський 30-Б (з питань приєднань та для юридичних осіб).

Клієнтам-юридичним особам, які до цього обслуговувались в центрі на вул. Юрія Іллєнка, 31, починаючи з 5 вересня, слід звертатися до ЦОКів на вул. Жилянській, 83/53 або вул. Маршала Тимошенка, 18.

Нагадаємо, що ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» (оператор системи розподілу) виконує такі функції: забезпечення якості і надійності електропостачання, управління системою розподілення, експлуатація та ремонт електромережі, приєднання споживачів до електромереж, обмеження електропостачання, встановлення електролічильників та фіксація їх показників.

З питань оплати за отриману електроенергію, звірки рахунків тощо треба звертатися до компанії-постачальника. У столиці постачальником універсальної послуги Кабміном визначена компанія «Київські енергетичні послуги». Компанія відповідає за постачання електроенергії, розрахунки і платежі за спожиту електроенергію, оплату за рахунками та додаткові послуги населенню.

Джерело