Головна > Все новости > У Деснянському районі встановили рекорд побажань

У Деснянському районі встановили рекорд побажань

На 29-метровому рушнику мешканці Деснянського району написали найбільшу кількість побажань Україні та співвітчизникам.

Протягом трьох днів напередодні свята до будівлі Деснянської райдержадміністрації, де було розміщено рушник, приходили деснянці, щоб написати свої побажання та заповітні мрії щодо сьогодення та майбутнього України. Про це повідомляє Деснянська РДА.

Рекорд у категорії «Масові заходи» був проведений за сприяння Деснянської райдержадміністрації та ініціативи Азербайджанського культурного центру імені Мусліма Магомаєва на честь святкування Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України.

На рушнику свої підписи залишили 390 людей. А це – найбільша кількість, що і дало можливість встановити та зафіксувати рекорд. 

Рушник на всю довжину було розгорнуто на території пам`ятника борцям за незалежність, де пройшли церемонія покладання квітів на знак вшанування пам`яті загиблих за незалежність нашої держави та вручення диплому «Книга рекордів України». Учасники урочистої церемонії вшанували хвилиною мовчання загиблих за незалежність України та поклали квіти до пам`ятника борцям за незалежність.

Джерело