Головна > Все новости > У Деснянському районі вручили нагороди учасникам бойових дій на території інших держав

У Деснянському районі вручили нагороди учасникам бойових дій на території інших держав

12 лютого у Деснянському районі пройшла низка заходів, присвячених ювілейній 30-ій річниці виведення військ з Афганістану та Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний спільно з воїнами інтернаціоналістами, громадськими діячами та активними мешканцями вшанував хвилиною мовчання пам’ять загиблих і померлих вже після війни воїнів-афганців, бійців АТО та поклав квіти до пам’ятного знаку у парку «Молодіжний».

Після цього у актовій залі пройшли урочисті збори з нагоди ювілейної дати. Слова вдячності на честь воїнів-інтернаціоналістів лунали від Геннадія Заболотного, депутатів Київради Юрія Зубка та Ганни Старостенко, Героя України, голови Української спілки ветеранів Афганістану Сергія Червонописького, голови Київської міської спілки ветеранів Афганістану Миколи Гончаренка, голови Деснянської спілки ветеранів Афганістану Валерія Передерія, командира 12-го окремого мотопіхотного батальйону Миколи Білосвіта.

За активну громадянську позицію, військово-патріотичне виховання молоді, підтримку ветеранського руху та бійців АТО, розповсюдження бойового досвіду воїни-інтернаціоналісти були нагороджені державними відзнаками. Окрім цього, волонтери Деснянської районної організації Товариства Червоного Хреста України подарували набори сім’ям загиблих воїнів-афганців.

За традицією, під час заходу Геннадій Вадимович вручив приписні свідоцтва для постановки на облік у райвійськкоматі учням старших класів загальноосвітніх закладів Деснянського району, які виявили активність та найкращі знання на уроках з військової підготовки.

Завершився захід урочистим концертом творчої молоді району.

Також цього дня було проведено традиційний поминальний обід у кафе «Відпочинок», панахиди за загиблими під час бойових дій на території інших держав і учасниками АТО, та молебні за мир, і злагоду в Україні.

desn.kyivcity.gov.ua