Головна > Все новости > Активисты района > У Деснянському районі відзначили День українського добровольця

У Деснянському районі відзначили День українського добровольця

Добровольці. Ті, хто стали солдатами, тому що того вимагав борг – боронити рідну землю від ворога. Хтось в мирному житті був лікарем, хтось менеджером, кухарем, програмістом, хтось був студентом. Іменами добровольців, що віддали на фронті свої життя, називають вулиці та проспекти українських міст. І відтепер 14 березня країна віддає шану їхньому подвигу, ця дата стала ‒ Днем українського добровольця.

Сьогодні в Деснянському районі відбулися ряд заходів з вшанування подвигу добровольців, які захищали та продовжують захищати нашу державу на передовій, відтак голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний разом із заступником голови КМДА Мариною Хондою поклали квіти до пам’ятника Воїну-добровольцю, а також, Марина Петрівна вручила перші посвідчення добровольцям.

Очільник району спільно з бійцями Київської міської спілки ветеранів АТО Деснянського району поклав квіти і до пам’ятного знаку у парку «Доброволець».

Також на Лісовому кладовищі побратими-ветерани АТО віддали шану загиблим-деснянцям на Сході України, поклавши квіти до могил героїв та взяли участь у панахиді за загиблими бійцями. Панахиду по загиблих провів капелан Національної Гвардії України отець Іван. (https://www.facebook.com/groups/134081450482185/permalink/397749610782033/).

Цього ж дня перший заступник голови Деснянської РДА Сергій Снопков, керівник апарату Ольга Машківська разом із головою ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського району» Олегом Нишпором, дружинами, матерями загиблих деснянців, воїнами-атовцями на першому поверсі адміністрації (зимовий сад) відкрили постійнодіючу фотовиставку «Стіна Пам’яті «Герої не вмирають», присвячену полеглим в зоні АТО героям-деснянцям.

Наразі, у виставці 22 світлини Героїв нашого району, яку може відвідати кожний охочий та вшанувати бійців, які загинули виконуючи свій громадянський обов’язок.

Слава ГЕРОЯМ!