Головна > Все новости > Анонсы > У Деснянському районі відзначать День українського добровольця

У Деснянському районі відзначать День українського добровольця

З метою вшанування мужності та героїзму добровольчих формувань, у Деснянському районі пройде загальноміський захід з нагоди відзначення Дня українського добровольця за участю керівництва міста та району, учасників антитерористичної операції та представників депутатського корпусу.

11.03.2019 заступником голови Деснянської райдержадміністрації Іриною Алєксєєнко проведено відповідну нараду, на якій узгоджено основні робочі моменти для належного проведення заходу спільно з Департаментом соціальної політики КМДА.

Запрошуємо деснянців долучитися до мітингу та покладання квітів з нагоди відзначення Дня українського добровольця до пам’ятника Воїну-добровольцю (просп. Маяковського, 2-А) 14 березня 2019 року о 10:00.

Довідково.

Добровольці. Ті, хто стали солдатами, тому що того вимагав борг – боронити рідну землю від ворога. Хтось в мирному житті був лікарем, хтось менеджером, кухарем, програмістом, хтось був студентом та кинув навчання.

Їх подвиг врятував країну. Вони пройшли пекло найтяжчих бойових операцій: Широкине, Іловайськ, Мар’їнка, Донецький аеропорт…

Іменами добровольців, що віддали на фронті свої життя, називають вулиці та проспекти українських міст. І відтепер 14 березня країна віддає шану їхньому подвигу, ця дата стала Днем українського добровольця.


desn.kyivcity.gov.ua/