Головна > Все новости > Активисты района > У Деснянському районі триває патрулювання щодо дотримання карантинного режиму

У Деснянському районі триває патрулювання щодо дотримання карантинного режиму

Представники Національної поліції, бійці Муніципальної варти, працівники структурних підрозділів ‒ члени робочих груп з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Деснянської райдержадміністрації, яку очолює заступник голови Владислав Сюр вже протягом двох днів перевіряють ринки, торговельні заклади, заклади спорту, салони краси, перукарні, готелі, хостели щодо дотримання ними заходів з попередження нової коронавірусної інфекції (COVID – 19).

«Позавчора у Деснянському районі ми розпочали перевірку закладів торгівлі, культури, освіти, спорту, готелів, костелів, салонів краси та перукарень, розташованих на території Деснянського району щодо дотримання ними заходів з попередження нової коронавірусної інфекції (COVID – 19). І якщо спершу ми ще роз’яснювали та попереджували порушників, то із сьогоднішнього дня вже приймаються жорсткі заходи», – говорить Владислав Сюр.

Так за два дні було перевірено діяльність багатьох торговельних комплексів, ринків та магазинів.

Відтак, речовий ринок «Троєщина» та спорткомплекс «Спортлайф» вже тимчасово до закінчення карантину припинили діяльність. На плодово-овочевому ринку «Фермер» вчора було проведено завершальні роботи з припинення роздрібної та оптової торгівлі.

Сьогодні виявлено порушення на продуктових ринках по проспекту Маяковського: біля торговельного комплексу по просп. Маяковського, 15 та на другому поверсі ТД «Фестивальний» (просп. Маяковського,43/2). На території зазначених комплексів продовжували працювати магазини з реалізації одягу, канцтоварів, іграшок, ломбарди, сімейні пекарні, манікюрний кабінет, окремі торговці-стихійники.

Всі порушники карантинних заходів отримали адміністративні протоколи про недотримання ними заходів з попередження нової коронавірусної інфекції (COVID – 19), які було складено представниками Національної поліції та наразі припинили свою діяльність.

Також учасники робочої групи провели роз`яснювальну роботу щодо відповідальності за порушення санітарних правил і норм із запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням згідно статті 325 Кримінального кодексу України.

Так, зокрема, штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років караються дії, що спричинили або завідомо могли спричинити поширення захворювання. Ті ж дії, які спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

«Ми вдячні підприємцям, які з розумінням поставилися до ситуації та припинили свою діяльність. Рейди проводитимуться постійно. Суворі та своєчасні епідеміологічні заходи мають вирішальне значення для стримання швидкого поширення нової коронавірусної інфекції COVID – 19 на території столиці та Деснянського району», – зазначив Владислав Сюр.

Шановні мешканці Деснянського району!

Усі мають чітко розуміти рівень небезпеки та максимально дотримуватися режиму обмежень, і за можливості залишатися вдома. Великих масштабів набула пандемія в інших країнах. І вимога залишатись вдома – це не примха влади, а спосіб зберегти здоров’я та життя людей!

Джерело: https://desn.kyivcity.gov.ua/