Головна > Все новости > У Деснянському районі триває культурологічно-відпочинкова програма для дітей із сімей пільгових категорій

У Деснянському районі триває культурологічно-відпочинкова програма для дітей із сімей пільгових категорій

У Деснянському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 1 до 17 липня 2019-го року триває перша зміна щорічної культурологічно-відпочинкової програми для дітей із сімей пільгових категорій – дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО та вимушених переселенців, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом цих днів юнь відвідала музей сім’ї та родоводу, музей етнічної культури, музей медуз, атракціони в парку дозвілля «JOY LAND», ігровий зал та ролендром у ТРЦ «Атмосфера», «Кіндляндія» у розважальному центрі «Блокбастер», грали у боулінг, та переглянули сімейний фільм у кінотеатрі «Мультиплекс» під назвою «Подорож хорошого пса», залучилися до майстер класів з виготовлення піци у сім’ї італійських ресторанів «Il Molino» та виготовлення цукерок у пекарні «Голландія 23.1».

Висловивши бажання побачити, як жив екс-президент України Віктор Янукович, молодь вчора отримала змогу завітати до національного парку «Межигір’я», що заснований на базі його екс-резиденції та знаходиться у селі Нові Петрівці під Києвом. Під час декількох годинної екскурсії, діти побачили, як насправді жила, та і зараз продовжує жити українська еліта. Зокрема, екскурсовод познайомив всіх із славнозвісним будинком Януковича «Хонкою» та дебаркадером, де був власний кабінет екс-президента, показав величезний гараж, в якому може одночасно вміститись до 70 автомобілів, які при присутності Януковича там і розміщувалися в повній кількості. Однак найбільше вражень викликали відвідини міні-зоопарку, що розташований на території «Межигір’я», де вигодовують не тільки домашніх тварин, а й страусів, павлінів, благородних коней та антилоп.

Діти з радістю відвідали кінний клуб в парку «Межигір’я», та взяли активну участь у їзді верхи на конях. У Межигір’ї за допомогою скакунів лікують військовослужбовців та волонтерів, які пережили воєнні дії на сході країни. Іпотерапія – це лікування, засноване на взаємодії людини зі спеціально навченим конем. Фахівці стверджують, що дієвість такого методу довели ще у середньовіччі. Нині на реабілітаційній фермі у Межигір’ї вісім коней, з якими працює близько 20 пацієнтів.

Під час відпочинку юні деснянці дізналися багато нового, подорослішали і знайшли нових друзів, а далі їх чекає ще дуже багато цікавого та пізнавального.