Головна > Все новости > Активисты района > У Деснянському районі шанують Героїв України!

У Деснянському районі шанують Героїв України!

У суботу на Алеї Героїв Лісового кладовища з нагоди Дня захисника України відбулася панахида, яку провели отці Павло та Іван за воїнами, що загинули захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Вшанування пам’яті Героїв відбулося за ініціативи ГО «Київська спілка ветеранів АТО Деснянського району» та за участю в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергія Снопкова, голови Дніпровської РДА Петра Онофрійчука, представників ГО «Рада ветеранів АТО Дніпровського району», КБУ «Київській міській центр допомоги учасникам АТО», Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації, спілки ветеранів Афганістану Деснянського району, ГО «Застава», ветеранів російсько-української війни, членів їхніх родин, сімей загиблих, небайдужих мешканців столиці.

Після вшанування пам’яті, присутні поклали квіти до могил Героїв та низько схилили голови перед їх подвигом.

Наступного дня в парку «Молодіжний» до Дня захисника України пройшли заходи щодо вшанування пам’яті всіх учасників бойових дій, організовані спілками ветеранів Афганістану та АТО Деснянського району.

Отці Димитрій та Іван провели панахиду за воїнами, які загинули за Батьківщину та за воїнами інтернаціоналістами, вшанували хвилиною мовчання, поклали квіти та підняли прапори біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям.

Після урочистих заходів з концертом виступив гурт «Побратими» ГО «Київська міська спілки ветеранів АТО Деснянського району».

Герої завжди з нами! Герої не вмирають!

Перемога за нами!

Слава Україні!