Головна > Все новости > Анонсы > У Деснянському районі пройде низка масових культурно-мистецьких заходів

У Деснянському районі пройде низка масових культурно-мистецьких заходів

Про це на апаратній нараді у в. о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергія Снопкова розповів начальник Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Ігор Закомірний.

Так, вже 14 вересня на мешканців району та гостей столиці чекає історико-етнографічний фестиваль «Легенди та історії Городця Княжого». Фестиваль відбудеться на березі озера Гнилуша на території Городця Княжого.

27 вересня відбудеться комплекс заходів у парку «Молодіжний» з нагоди Дня туризму в Україні.

30 вересня та в листопаді на мешканців району чекають у Муніципальній Галереї мистецтв на урочистий захід з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек та проведення І-го та ІІ-го етапів Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої», присвяченого Шевченківським дням.

Урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відбудуться 8 та 9 листопада.

13 та 14 жовтня пройдуть урочисті заходи до Дня захисника України, Покрови пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

У грудні ж за традицією буде організовано заходи до святкування свята Святого Миколая та зустрічі Нового року.

Стежте за нашими афішами та більш детальною інформацією про заходи.

Довідково

За інформацією начальника Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Ігоря Закомірного до Всеукраїнського дня бібліотек заплановано завершити реконструкцію будівельного об`єкту «BiblioHub», який розташується у приміщенні колишньої бібліотеки для дітей № 115 по вул. Бальзака, 28.