Головна > Все новости > Анонсы > У Деснянському районі пройде ХХІ-й Фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе»

У Деснянському районі пройде ХХІ-й Фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе»

У Деснянській райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення ХХІ-го Фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

Голова організаційного комітету заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко зазначила, що Фестиваль покликаний виявити та розкрити творчий потенціал дітей та молоді з інвалідністю, тому необхідно підійти до його підготовки творчо.

«Діти та їх батьки чекають на цей Фестиваль. Знаємо це по попередніх роках, тому постараємося зробити для них справжнє свято, підтримаємо та розвинемо творчі здібності дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Також мета Фестивалю – формування у громадськості неупередженого ставлення до дітей з інвалідністю, популяризація ідеї інклюзивного суспільства – суспільства рівних можливостей», – зазначила Миколаївна.

За традицією Фестиваль пройде у два етапи: перший етап (організаційний) – збір творчих робіт, другий етап – виставка творчих робіт учасників, святковий концерт. У Фестивалі беруть участь діти та молодь від 7 до 35 років. Орієнтована дата проведення заключного етапу Фестивалю 24 жовтня 2019 року.

Довідково.

Організатори Фестивалю – Деснянська райдержадміністрація, Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Деснянського району, Деснянський районний у м. Києві центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Додатково, більш детально, про усі заходи буде повідомлено на сайті, слідкуйте за анонсами.