Головна > Все новости > У Деснянському районі повністю припинено заняття у 47 школах

У Деснянському районі повністю припинено заняття у 47 школах

За інформацією Управління освіти Деснянської райдержадміністрації станом на вчора, 6 лютого 2020-го року, тимчасово припинено заняття у 47 школах. Тривають заняття у школах №№ 207, 292 та 307.

«Заклади освіти щоденно проводять моніторинг відвідуваності учнів. Керівники закладів освіти мають право повністю або частково призупиняти навчання за відсутності 20% від загальної кількості учнів через захворювання на грип та ГРВІ. У закладах освіти проводяться санітарно-профілактичні заходи, інструктажі з безпеки життєдіяльності, контролюється дотримання санітарно-гігієнічних вимог, епідеміологічного, повітряно-теплового режимів у приміщеннях. Також на цей період заклади середньої освіти обмежують проведення масових заходів та доступ сторонніх осіб до навчальних приміщень», – говорить заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко.

У разі виявлення у дитини ознак недуги, педагогічні працівники направляють учня до медичного працівника та повідомляють про це батьків.

У свою чергу, батькам рекомендується уважно стежити за станом здоров’я своєї дитини та при виявленні ознак захворювання негайно звертатися до лікаря.

«Так, станом на 5 лютого найбільший відсоток учнів, що не відвідують заклади середньої освіти у Деснянському (88%), Дарницькому (76%), Солом’янському та Оболонському (по 75%) районах. Середній показник відсутніх у місті – 60%. Разом із тим, є заклади, які вже повернулися до навчання. Освітній процес триває. Учні продовжують навчатися завдяки іншим формам – дистанційному та домашньому навчанню. Здоров’я дітей та підтримка колективного імунітету – це відповідальність кожного», – зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Джерело: https://desn.kyivcity.gov.ua/