Головна > Все новости > У Деснянському районі облаштовують майданчики для сміттєвих контейнерів

У Деснянському районі облаштовують майданчики для сміттєвих контейнерів

В рамках міського конкурсу з благоустрою, з метою забезпечення санітарного очищення території, відновлення благоустрою та озеленення, підготовки об`єктів міської інфраструктури до проведення загальнодержавних та міських заходів у Деснянському районі облаштовуються контейнерні майданчики.

Один з таких експериментальних майданчиків комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району міста Києва» облаштовано на розі вулиць Милославської та Лісківської.

«Майданчики для сміттєвих контейнерів віддалені від житлових будинків, навчальних, лікувально-профілактичних закладів та зелених зон, мають водонепроникне покриття та обладнані навісами, що захищає контейнери від несприятливих погодних умов, сприяє ефективній утилізації сміття. Також, якщо раніше можна було спостерігати, як мешканці викидали сміття не в контейнери, а поруч, створюючи сміттєзвалища біля контейнерів, то тепер люди стали охайнішими. Створення майданчиків для сміттєвих контейнерів їх дисциплінує», – говорить директор КП «Керуюча компанія» Ірина Бойко.

Джерело