Головна > Все новости > Активисты района > У Деснянській райдержадміністрації відпрацювали дії у випадку надзвичайної ситуації

У Деснянській райдержадміністрації відпрацювали дії у випадку надзвичайної ситуації

Сьогодні о 15:30 гучномовці, встановлені в кабінетах Деснянської райдержадміністрації сповістили державних службовців і тих, хто знаходився у будівлі в цей час, про те, щоб присутні негайно покинули приміщення.

«Негайно покинути приміщення. Загоряння на даху будівлі», – сповіщали гучномовці. За лічені хвилини працівники відділів та Управлінь Деснянської райдержадміністрації, відвідувачі вийшли на вулицю, скориставшись службовими входами.

Так розпочалося навчання працівників Деснянської райдержадміністрації з техніки безпеки за участю бійців районних Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України та бійців пожежних частин №№ 13 та 19.

«Сьогодні ми відпрацьовуємо порядок дій при евакуації під час загоряння на даху будівлі. Працівники мають знати якими повинні бути їх дії у випадках при виникненні надзвичайних ситуацій. Не можна допускати паніки, яка виникає саме від незнання», – зазначила в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко.

Працівники Деснянської райдержадміністрації стали свідками професійних дій пожежників з ліквідації імітованої пожежі на даху та спасіння постраждалих. Також присутні під наглядом надзвичайників спробували загасити невеликий осередок пожежі за допомогою вогнегасників.

«Загоряння» на даху було ліквідовано за лічені хвилини.

ФОТОЗВІТ