Головна > Все новости > Активисты района > У Деснянській райдержадміністрації відпрацювали дії у випадку надзвичайної ситуації

У Деснянській райдержадміністрації відпрацювали дії у випадку надзвичайної ситуації

Сьогодні о 15:30 гучномовці, встановлені в кабінетах Деснянської райдержадміністрації сповістили державних службовців і тих, хто знаходився у будівлі в цей час, про те, щоб присутні негайно покинули приміщення.

«Негайно покинути приміщення. Загоряння на даху будівлі», – сповіщали гучномовці. За лічені хвилини працівники відділів та Управлінь Деснянської райдержадміністрації, відвідувачі вийшли на вулицю, скориставшись службовими входами.

Так розпочалося навчання працівників Деснянської райдержадміністрації з техніки безпеки за участю бійців районних Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України та бійців пожежних частин №№ 13 та 19.

«Сьогодні ми відпрацьовуємо порядок дій при евакуації під час загоряння на даху будівлі. Працівники мають знати якими повинні бути їх дії у випадках при виникненні надзвичайних ситуацій. Не можна допускати паніки, яка виникає саме від незнання», – зазначила в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко.

Працівники Деснянської райдержадміністрації стали свідками професійних дій пожежників з ліквідації імітованої пожежі на даху та спасіння постраждалих. Також присутні під наглядом надзвичайників спробували загасити невеликий осередок пожежі за допомогою вогнегасників.

«Загоряння» на даху було ліквідовано за лічені хвилини.

ФОТОЗВІТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *