Головна > Все новости > Активисты района > Творчі колективи Деснянського району привітали деснянців святковим концертом

Творчі колективи Деснянського району привітали деснянців святковим концертом

Свою творчість та талант подарували сьогодні вихованці дитячих творчих колективів Деснянського району гостям та мешканцям району під час святкового концерту з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України.

Танцювальні композиції у виконанні хореографічних колективів «Лотос», «Ексельсіор», «VізеруноK», «Dance family», вокальні номери створили прекрасний святковий настрій у глядачів.

Також бажаючі мали змогу взяти участь у спортивних змаганнях, конкурсах, вікторинах, майстер-класах з декоративно-ужиткового мистецтва, малювання, побувати у бібліозоні на майданчику читача та погратися у ігровій зоні для дітей.

На закінчення святково-розважального заходу прозвучало попурі мелодій у виконанні оркестру «Вогнеборець» Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України у місті Києві.

А завершили святковий концерт команда інструкторів Х-парку, Зумби та волонтерів спортивно-розважальним флешмобом «FunUp».

Свято просто неба подарувало усім присутнім хороший передсвятковий настрій. Кожний зміг знайти розвагу та заняття до душі, насолодитися майстерністю та талантом мистецьких аматорів та професіоналів.

ФОТОЗВІТ