Головна > Все новости > Анонсы > Цього тижня деснянці мають змогу безкоштовно пройти медичні обстеження

Цього тижня деснянці мають змогу безкоштовно пройти медичні обстеження

Графік обстеження у Деснянському районі на 6-7 лютого 2019 року з 11:00-14:00:

– середа, 6 лютого 2019 року – просп. Маяковського, 15 (аптека № 119);

– четвер, 7 лютого 2019 року ‒ просп. Маяковського, 7.

За минулий тиждень у рамках дії проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено 1191 обстеження, загалом від початку дії проекту – 59433 обстеження. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він зауважив, що у рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі», які розміщені в усіх районах міста. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.

«За результатами обстежень 795 осіб із 1191 мають надмірну вагу, у 567 обстежених виявлено підвищений артеріальний тиск, у 234 осіб – високий рівень цукру крові, а у 329 осіб – високий рівень холестерину», – розповів Микола Поворозник.

Окрім того, минулого тижня здійснено 98 виїздів мультидисциплінарних бригад.

«До складу бригад входять лікар і медсестра первинної ланки та вузькопрофільні спеціалісти. Вони виїжджають до соціально незахищених сімей або до людей, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу», – зауважив Микола Поворозник.

Джерело: http://desn.gov.ua