Головна > Все новости > Анонсы > Цього тижня деснянці мають змогу безкоштовно пройти медичні обстеження

Цього тижня деснянці мають змогу безкоштовно пройти медичні обстеження

Увага, деснянці!

Графік обстеження у Деснянському районі на 4-6 червня 2019-го року з 11:00-14:00:

– вівторок, 4 червня 2019-го року ‒ вул. Шолом-Алейхема, 18;

– середа, 5 червня 2019-го року – парк «Деснянський»;

– четвер, 6 червня 2019-го року – вул. Шолом-Алейхема, 18 та просп. Маяковського, 73.

За минулий тиждень у рамках проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено 1837 обстежень, а загалом від початку дії проекту – 79411 обстежень. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, у рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі» в усіх районах столиці. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.

«За результатами обстежень минулого тижня у 1249 киян у рамках проекту виявлено надмірну вагу, у 814 – підвищений артеріальний тиск, у 297 – високий рівень цукру крові, у 650 – високий рівень холестерину», – розповів Микола Поворозник.

Окрім того, минулого тижня здійснено 57 виїздів мультидисциплінарних бригад.

«До складу бригади входять лікар і медсестра первинної ланки, вузькопрофільні спеціалісти. Вони виїжджають до соціально незахищених сімей або до киян, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу», – пояснив Микола Поворозник.