Головна > Все новости > Анонсы > Цього тижня деснянці мають змогу безкоштовно пройти медичні обстеження

Цього тижня деснянці мають змогу безкоштовно пройти медичні обстеження

Увага, деснянці!

Графік обстеження у Деснянському районі на 14-15 травня 2019-го року з 11:00-14:00:

– вівторок, 14 травня 2019-го року ‒ просп. Маяковського, 47;

– середа, 15 травня 2019-го року – просп. Маяковського, 15 (аптека № 119).

За минулий тиждень у рамках проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено 984 обстеження, а загалом від початку дії проекту – 75325 обстежень. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«За результатами обстежень минулого тижня у 728 киян у рамках проекту виявлено надмірну вагу, у 494 – підвищений артеріальний тиск, у 144 – високий рівень цукру крові, у 356 – високий рівень холестерину», – зазначив Микола Поворозник.

Окрім того, минулого тижня здійснено 63 виїзди мультидисциплінарних бригад, до яких входять лікар і медсестра первинної ланки, вузькопрофільні спеціалісти. Вони виїжджають до соціально незахищених сімей або до киян, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу.

Нагадаємо, що кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі» в усіх районах столиці. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.

За матеріалами: https://kyivcity.gov.ua/news/vid_pochatku_di_proektu_likar_u_vashomu_domi_zdiysneno_ponad_75_tisyach_obstezhen_grafik__mikola_povoroznik/