Головна > Все новости > Анонсы > Цього тижня деснянці мають змогу безкоштовно пройти медичні обстеження

Цього тижня деснянці мають змогу безкоштовно пройти медичні обстеження

Шановні мешканці району!

Графік обстеження у Деснянському районі на 10-11 квітня 2019 року з 11:00-14:00:

– середа, 10 квітня 2019 року ‒ вул. Шолом-Алейхема, 18 (аптека № 119) та просп. Маяковського, 15;

– четвер, 11 квітня 2019 року – просп. Маяковського, 73.

За минулий тиждень у рамках проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено 1182 обстеження, а загалом від початку дії проекту – 70282 обстеження. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Нагадаємо, що кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі» в усіх районах столиці. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.

«За результатами обстежень минулого тижня у 777 киян у рамках проекту виявлено надмірну вагу, у 622 – підвищений артеріальний тиск, у 178 – високий рівень цукру крові, у 306 – високий рівень холестерину», – зазначив Микола Поворозник.

Окрім того, минулого тижня здійснено 111 виїздів мультидисциплінарних бригад, до яких входять лікар і медсестра первинної ланки, вузькопрофільні спеціалісти. Вони виїжджають до соціально незахищених сімей або до киян, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу.

За інформацією: desn.kyivcity.gov.ua